.

.

OMKAGI Исклучување Рамо Костим за капење, Бански Жените Бразилски Бикини 2018 Секси им Помогнам на Бикини Поставите Пливање Костим за Капење Beachwear

OMKAGI Исклучување Рамо Костим за капење, Бански Жените Бразилски Бикини 2018 Секси им Помогнам на Бикини Поставите

DEN 681.00 DEN 959.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме за вашето разбирање.
2)Времето За Испорака
DHL : 4-7 дена
EMS : 7-15 дена
Русија Воздух : 20-25 дена
Сингапур Пост : 15-60 дена
Љубезно ве молиме да напомена : Бидејќи на customes и времето, можеби понекогаш тоа ќе го одложи некое време, но ние ќе се прошири и за време на испорака за вас, па ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
3)Сопствени Должност или Увоз Даночни
На листата на цената не се вклучуваат било кој данок, купувачи се одговорни за сопствени должност или увозен данок во својата земја.
2)Сите предмети се сосема нови и предадена на квалитетот на проверка.
2)Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас.
Нормално, вие needn не плаќаат никакви давачки или даноци, како што ќе изјави ниска вредност на фактура.
3)Ова е плаќање помош центар : http : //help.
Answer : ___________________________ Note : 1.
Гаранција и Гаранција
1)12 месеци гаранција, купи со доверба.
Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда повратни информации, ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволително решение.
Испорака
1)Пад На Превозот
Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве молиме оставете ги вашите licent адреса кога вашето место на цел. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување.

Главните својства

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Бренд Име:
OMKAGI
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
B1669
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
квалитет:
А+++
Материјал :
82%Ployester+18%Spandex
Декорација:
исклучување на рамо

Избор на купувачот