.

.

Лето Неколку Бејзбол Капа КРАЛ и КРАЛИЦА Писма Везови Snapback Шапка Акрилик Мажи Жени Подароци Хип-хоп Капи S1

Лето Неколку Бејзбол Капа КРАЛ и КРАЛИЦА Писма Везови Snapback Шапка Акрилик Мажи Жени Подароци Хип-хоп Капи

DEN 120.00 DEN 143.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Врз основа на досегашното искуство.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Лето Неколку Бејзбол Капа КРАЛ и КРАЛИЦА Писма Везови Snapback Шапка Акрилик Мажи Жени Подароци Хип-хоп Капи
Големина : Големина : Прибл. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Главните својства

Бренд Име:
ROPALIA
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Писмо
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
Неколку Бејзбол Капа
Тип На Објект:
Безбол Капи

Избор на купувачот