.

.

Reflectance LED Стоматолошки светилка Орален Светлина За Стоматолошки Единица

Reflectance LED Стоматолошки светилка Орален Светлина За Стоматолошки Единица

DEN 7250.00 DEN 7632.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Технички
Напојување : AC12~24 V
Потрошувачка на енергија : 6-10 W
Светлината intemsity(лукс) : >35000lux
Димензија на моделот : 80x160mm(Во 700 мм)
Температура на бојата : 5000-6000k
CRI : 85%
Сенка решение : <φ12mm
Око intensty(лукс) <200lux
Интеракција опсег : 20-80mm
Заеднички димензија : φ22mm (опција : φ26mm)
Се движат во близина на сензор поени ќе бидат вклучени или исклучени светлина, светлина, во светлината на позиција, сензор опсег е 20mm-80mm.
Носителот вратило ззп може да се отстрани за лесно Одржување; Knob се справи со веднаш до рачка за демонтажа цели, лесно да се справи со чисти.

Главните својства

боја:
22mm, 26mm
Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
35g

Избор на купувачот