.

.

5pcs/многу GK1 Scaler Tips Алатки за KAVO Стоматолог Стоматологија Инструмент Стоматолошка Опрема Ултразвучно Скалирање Совет Компатибилен KAVO

5pcs/многу GK1 Scaler Tips Алатки за KAVO Стоматолог Стоматологија Инструмент Стоматолошка Опрема Ултразвучно

DEN 1675.00 DEN 1861.44

Износ
Во форма достапна за нарачката


5pcs/многу GK1 KAVO Scaler Tips Алатки за Стоматолог Стоматологија Инструмент Стоматолошка Опрема Стоматолошки Ултразвучно Скалирање Совет Handpiece за KAVO.
1. Висок квалитет на стоматолошки scaler tips.
2. CE и ФДУ уверение.
3. Се извезуваат во целиот свет.
4.Пакување : 5pcs/многу.
5.Компатибилен со : KAVO .

Главните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
FORNDACO
Состојка:
GK1 заби белење на скалирање совет
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
GK1 scaler tips за KAVO
НЕТО-WT.:
10g

Избор на купувачот