.

.

Ајде да се направи 20pc силикони монистра Мали Срце облик форма Храна Одделение Сензорни бебе Teether Играчка diy накит бебе туш подарок

Ајде да се направи 20pc силикони монистра Мали Срце облик форма Храна Одделение Сензорни бебе Teether Играчка

DEN 389.00 DEN 427.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


- Единствени, елегантен дизајн
- Обезбедува визуелна стимулација за бебиња
- специјално за бебе teething
-Без олово, кадмиум и тешки метали
- Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиум
Сите наши производи се ослободени од хемикалии :
1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски
2.BPA Free
3.Не Phthalates
4.Без Олово
5.Не PVCs
ВАЖНА НАПОМЕНА
*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.
*Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода)

Главните својства

Бренд Име:
ајде да се направи
Материјал Функција:
bpa free
Функција:
Teether
Материјал:
Силикони
Обликот:
Цртан филм
Возраст Опсег:
4-6 месеци
Број На Модел На:
01
Пакување:
парче
Трговија на големо:
прифатете
Dropshipping:
прифатете

Избор на купувачот