.

.

TYRY.HU 10pc руската Писмо Силикони Монистра Бебе Teether Монистра Џвакање Азбука Лежиште За Персоналните Име DIY Teething Ѓердан

TYRY.HU 10pc руската Писмо Силикони Монистра Бебе Teether Монистра Џвакање Азбука Лежиште За Персоналните Име

DEN 141.00 DEN 176.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


TYRY.HU НА пакување од 10 парчиња руската Писмо Силикони Монистра Бебе Teether Монистра Џвакање Азбука Лежиште За Персоналните Име DIY Teething Ѓердан
1. DIY силикони монистра бебе играчка за teething, децата омилен.
2. Производителите специјално дизајнирани teething играчки за да се обезбеди
максимална олеснување додека давање бебе нешто безбедно и забавно да се игра со.
3.Овие силиконски бебе играчка функција мека, текстура површини кои масажа на непцата како заби почнуваат да се дојде преку.

Главните својства

Возраст Опсег:
> 4 месеци
Бренд Име:
TYRY.HU
Материјал Функција:
BPA Free,Nitrosamine Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Круг
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Силиконски Азбука Руската Писмо Монистра
Функција:
Teether
Функција:
Руската Писмо Силикони Teething Монистра
Количина:
Едно пакување од 10 парчиња
Трговија на големо:
Контактирајте со нас
Големина:
12mm
Тежина:
2g/1pc
Материјал:
храна одделение силиконски
Се користи 1:
DIY силикони монистра / pendantteething играчки бебе
Користете 2:
бебе teething ѓердан
Прилично Лесно Чистење:
рака-измијте се со топла вода или машина за миење садови

Избор на купувачот