.

.

10pcs/многу MOQ железо Бонбони Боја Бел Куче Дијаметар 4.5 cm Мал Бел цветен куче бел DTB-001

10pcs/многу MOQ железо Бонбони Боја Бел Куче Дијаметар 4.5 cm Мал Бел цветен куче бел DTB-001

DEN 414.00 DEN 510.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

10pcs/многу MOQ железо Бонбони Боја Бел Куче Дијаметар 4.5 cm Мал Бел цветен куче бел DTB-001
Ќе добиете 10pcs од 1 многу.
Ако изберете мешавина боја куче бел, само нека знае вашата боја избран и количина на секоја боја.
Или ние ќе ги испратите во просек количина, се надевам дека ќе ви се допадне нив.
Опис
На бел е многу убава.
Таа е составена од 9 различни бои.
Лесен за употреба и убави да се погледне.
Висок квалитет на железо материјал.
Вашето кученце ќе го сакам.
Информации
Материјал : 100% железо
Место на Потекло : Кина (Копно)
Боја : Бела сина, црвена зелена бела сина, црна, жолта портокал
Должина : 40mm (во 1.6)
Highth : 35mm (1.37 во)
Куче Бел
Црна И Бела
Жолта И Бела
Розова И Бела
Црвена И Црна
Виолетова И Сина
Портокалова И Жолта
Зелена И Розова
Сина И Бела
Виолетова И Розова
Сина И Розова
Црвена И Бела Боја
Светло Сина И Розова
Се Меша Бојата Покажа
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екран - Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење

Главните својства

Големина:
40mm
Тип:
Кучиња
Тип:
Беџ
Материјал:
Железо
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Функција:
Ѕвона
Име на производ:
куче бел
Број На Модел На:
DTB-001
Боја:
како фотографии
Големина:
40mm
Тежина:
8g
време на испорака:
1day
Место на Потекло:
Кина
Пакување:
OPP вреќа
MOQ:
1 многу
Материјал:
Железо

Избор на купувачот