.

.

2x HID Xenon светилки H1 адаптери носители база за хонда прелудиум акура одисеја Xenon светла H1

2x HID Xenon светилки H1 адаптери носители база за хонда прелудиум акура одисеја Xenon светла H1

DEN 318.00 DEN 374.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Ви благодариме!
. Превозот
1). Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година.
Компатибилност : За Хонда Прелудиум CR-V Одисеја Акура RSX РЛ
Пакетот Вклучува :
2x H1 КРИЕШЕ сијалица конверзија адаптери
Забелешки :
Ако не сте сигурни дали овој производ е компатибилна со вашиот за ХОНДА , само pop-up хауба и споредете го овој производ со акции headlamp штекер. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Главните својства

боја:
Црна
Објектот Висина:
1
Другиот Дел Број:
За Хонда-New-Одисеја-H1
Бренд Име:
LI KE MI
Специјални Функции:
Лесно се инсталира, трајни
Објектот Ширина:
1
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Тежина:
0.01
Објектот Должина:
1
Материјал Тип:
ABS
Производителот Дел Број:
За Хонда Прелудиум CR-V Одисеја Акура RSX РЛ Xenon адаптер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Применлив модел:
За Хонда Прелудиум CR-V Одисеја Акура RSX РЛ
светилка:
H1 Xenon сијалица
боја:
Црна
MOQ:
2 парчиња/многу

Избор на купувачот