.

.

1pcs 32 инчен Злато балони Дигитални 0-9 Број Балони Свадба, Роденден Декоративни Гумени balao де феста casamento

1pcs 32 инчен Злато балони Дигитални 0-9 Број Балони Свадба, Роденден Декоративни Гумени balao де феста casamento

DEN 48.00 DEN 153.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ова е 1pcs цена Дигитални балон : Само 0-1-2-3-4-5-6-7-8-9 Боја; Чисто Злато - Сребро.
драг пријател,pls внимание,
ако вашата цел ,но таму ќе нема следење на информации,не се загрижени,мора да може да се примени на вашиот производ, ако сакате да проверете следење информации,можете да изберете Кина пост регистрирани воздух mail.
ако вашата нарачка >=5$,јас ќе го испратам од Кина пост регистрирани воздух mail.
на секое прашање,pls cantact со нас ,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот,pls не се спомене спорот,
ви благодариме.
Како да се користи шопинг кошничка?

Главните својства

боја:
Од Чисто Злато 0, Чисто Злато 1, Од Чисто Злато 2, Од Чисто Злато 3, Од Чисто Злато 4, Чисто Злато 5, Од Чисто Злато 6, Чисто Злато 7, Чисто Злато 8, Од Чисто Злато 9, Сребро 0, 1 Сребрена, Сребро 2, Сребро 3, Сребро 4, Сребро 5, Сребро 6, Сребрена 7, Среброто 8, Сребрена 9
Повод:
Обликот Стил:
број
Број На Модел На:
XLB045-1
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Бренд Име:
ЗОРА
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Шема:
Сјајни Верзија
Возраст Опсег:
> 3 години
Спецификација:
16 inch
Тип На Објект:
Еден
Обликот:
Нередовните
Пакување:
1pcs/многу
is_customized:
yes
Големина:
32 inch

Избор на купувачот