.

.

Хамбургер Фолија Балони Роденден Украси За Деца Doughnut Globos Гумени Играчки Воздушни Балони Партија Материјали Бебе Туш

Хамбургер Фолија Балони Роденден Украси За Деца Doughnut Globos Гумени Играчки Воздушни Балони Партија Материјали

DEN 85.00 DEN 93.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки.нашите работно време : СУМ 8 : 00~ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) Повратни информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка.Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност.
Превозот 1.
Хамбургер Фолија Балони Роденден Украси За Деца Doughnut Globos Гумени Играчки Воздушни Балони Партија Материјали Бебе Туш
Големина пред се надува :
пеперутка 58cm*83cm
Хамбургер 49cm * 54cm
Doughut 48cm*73cm
Роденден сладолед 49*76cm
Вие исто така може да кликнете на линкот подолу за да ги видите деталите за тоа како да го користите количката. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена. Ако ви треба добра под итно , ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, или Fedex и плати дополнителни превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас). Бесплатен превозот Само пратете од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена до пристигнувањето, на останатите земји во светот ќе се обично трае околу 20 до 50 дена да пристигнат.

Главните својства

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Назад На Училиште,Нова Година
Број На Модел На:
P2608
Обликот Стил:
Круг,Лак
Бренд Име:
СЕКОЈА ПАРТИЈА
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
1pc
Големина хамбургер:
49cm*54cm
Големина Doughnut:
48cm*73cm
Големина Роденден сладолед:
49cm*76cm
Големина на пеперутка:
58cm*83cm

Избор на купувачот