.

.

2018 Балет Девојка Се Облекуваат Децата Чипка Леотар Лебедово Езеро Балет Костими Професионални Балет Tutus Dancewear Sequin Пердув Облечи

2018 Балет Девојка Се Облекуваат Децата Чипка Леотар Лебедово Езеро Балет Костими Професионални Балет Tutus Dancewear

DEN 908.00 DEN 1564.80

Износ
Во форма достапна за нарачката


Новиот Балет Девојка Се Облекуваат Децата Чипка Леотар Лебедово Езеро Балет Костими Професионални Балет Tutus Dancewear Sequin Пердув Облечи
Ве молиме, изберете ја големината според дете висина,ако малку масти,ве молиме изберете поголема големина!!
'

Главните својства

Големина:
100, 110, 120, 130, 140, 150
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Најлон,Акрилик,Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
YLE2624L
Танц Тип:
Балет
елемент:
Принцеза, чипка, симпатична, mesh, чипка
ткаенина име:
Евгенија
Главната ткаенина состав:
Полиестер влакна (полиестер)
Боја:
Розова, бела, жолта, црвена роза, небото сино
соодветна висина:
100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150см, 160cm
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

Избор на купувачот