.

.

Луксузен кралски топла продажба лесна употреба порцелански слив за миење раце

Луксузен кралски топла продажба лесна употреба порцелански слив за миење раце

DEN 5760.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Олово време 5-30 дена или Според клиенти количини.
Меѓународната стандардна големина strainers/drainer работа со слив добро ,ве Молиме да се купат на леснотија . Ако имате строги барање од големината/color/дизајн, ве Молиме да побарате од нас за да добиете повеќе детали и потоа да се разгледа сериозно пред да нарачате. ОЕМ Достапни за Користење Слив за Home /Hotel/Бар/Club/Retaurant е купатило (туш кабина), Тоалет,
Исто така, може да се за Надворешна декорација
Дупка големина за монтажа е исполнат општ меѓународен стандард барање.
Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја/дизајн може да има мала разлика.
-1300 степен висока температура Отпуштање,Висока отпорност на абење, Долг живот, НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ боја.
-Дизајниран од страна на Jingdezhen уметник,Тоа е уметнички,модерен,Современ,На хуманизација
ВЕ МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ :
Цената НЕ вклучува тапа,Ако треба тоа да се брод заедно со сливот/потоне,ве Молиме контактирајте ме за цената.
-Без Олово,Еко-пријателски материјал.
Слив уникатна карактеристика -Керамички уметност мијалник,100% керамички материјал,вода апсорпциона стапка е НУЛА .48cm x W37cm x H13cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T/T, Зачувам/paypal за примерок цел.
Објектот Луксузен кралски топла продажба лесна употреба порцелански слив за миење раце Големина За Кол.Ви благодариме. Уживајте во вашата шопинг тука.

Главните својства

Бања Додаток:
drainer
Бренд Име:
youngsjdz
Тип:
Countertop Тоне
Капацитет:
12L
Обработка:
Глазура Прскање
Тапа Планината:
Една Дупка
Посебна Апликација:
Шампон Тоне
Број На Модел На:
брегалница-016
Слив Форма:
Правоаголни
Материјал:
Керамички
Место на Потекло:
Jingdezhen,Кина

Избор на купувачот