.

.

runmade Универзален Автомобил Трајни Мини Ѓубре Возило Авто Автомобил Ѓубре Прашина Случај Носителот Кутија Корпа за Ѓубре Ѓубре Може да

runmade Универзален Автомобил Трајни Мини Ѓубре Возило Авто Автомобил Ѓубре Прашина Случај Носителот Кутија Корпа

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Универзален Автомобил Трајни Мини Ѓубре Возило Авто Автомобил Ѓубре Прашина Случај Носителот Кутија Корпа За Ѓубре Ѓубре Може Да
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : ABS
Боја : Црна/ Црвена/ Сино/ Gold/ Сребрена
Fitment : Универзална
Функција :
Моден удобен и лесен за употреба.
Висока густина инженеринг пластика, издржливи.
Може да се користи за да се одржи ѓубре.
Исто така може да се користи за да се одржи паричници, мобилни телефони и сите други мали нешта.
Фиксна со отстранлив кука тоа би можело да се обесени во соодветно место во автомобилот.
Лесно да се извлече горниот дел од ѓубре за отпадоци за да го чисти глупости.
Известување : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Пакет : 1pcs Автомобил Ѓубре Прашина Случај

Главните својства

Бренд Име:
runmade
Стил:
Без Капак
Материјал:
ABS
Обликот:
Плоштад
Тип:
складирање кофа
боја:
Црна/ Сребрена/ Сино/ Gold/ Црвена
Големина:
16*11.5*7cm (approx)
SKU:
OZ0007

Избор на купувачот