.

.

2 Копче за Замена на Далечинскиот Клуч Случај Школка За Рено Со Логото И Неисечени Сечилото Фоб Копче за Капакот Празно 30PCS/многу

2 Копче за Замена на Далечинскиот Клуч Случај Школка За Рено Со Логото И Неисечени Сечилото Фоб Копче за Капакот

DEN 2804.00 DEN 3115.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


2 Копче за Замена на Далечинскиот Клуч Случај Школка За "Рено" Со Логото И Неисечени Сечилото Фоб Копче за Капакот Празно 30 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Главните својства

Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
A2016042403
Производителот Дел Број:
2 копче на Далечинскиот Клуч Школка За Рено
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Осветленост Дел Број:
A2016042403
R/C Функција:
Со
Бренд Име:
Tuyuet
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Италија
клучни зборови:
Далечинскиот Клуч Покритие За Рено
Примена:
2 Копчиња На Далечинскиот Клуч Случај За Рено
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
имот:
2 Копче На Далечинскиот Клуч Празно За Рено

Избор на купувачот