.

.

2 Парчиња Неисечени Замена Автомобил Копче Ножот за CITROEN Флип Копче со Број 83 Празно Автомобил Копче на Ножот

2 Парчиња Неисечени Замена Автомобил Копче Ножот за CITROEN Флип Копче со Број 83 Празно Автомобил Копче на Ножот

DEN 91.00 DEN 95.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. Оригиналниот клуч нож не може да се отстрани. Сликата е на вистински производ.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува
Така превозот време може да се br подолго отколку што вети, особено за време на сезона. Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас. Не се симне од интернет. Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас. Превозот метод ние се нудат е Кина Пост воздух Mail, па ако сакате да се
Изберете DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Fitment :
За CITROEN
Важна Забелешка :
1.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. Клучни случај и неисечени копче сечилото само. Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење
Информациите од официјалната веб-страница. Во Светот Превозот. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.

Главните својства

Производителот Дел Број:
1
Другиот Дел Број:
1
Бренд Име:
Pinecone
Материјал Тип:
ABS Школка Месинг Сечилото
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
1
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина(Копно)

Избор на купувачот