.

.

10x за BMW Mini Cooper Тркалото Трим Клипови

10x за BMW Mini Cooper Тркалото Трим Клипови

DEN 80.00 DEN 90.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Плаќања : Ние само го прифати , итно плаќање е потребно. е најбрзиот и најбезбедно пат во што си сигурен дека и двете страни се заштитени од било каков вид на измама. Се враќа Политика : Ние само го прифати враќа кога објектот е докажано да бидат погрешни, во повеќето случаи ние ќе ги испрати директна замена. Ве молиме дека ќе контактирате со нас преку пораки треба да се чувствувате потреба да се врати на објектот. Ако ние не можеме да ги исполни ова ветување ние ќе рефундирање на дека по приемот на врати објектот.Производ Детали : ова е еден од видовите се користи така што не може да биде оние што треба - треба да се провери слик прво да бидете сигурни дека тоа е особено оние што треба, ако немате една стара клип за да ја проверите тогаш воопшто НЕ се КУПИ - АКО ВИЕ го НАПРАВИТЕ КАКО што ВЕЛАТ дека нема да добие погрешен начин. Ние ги користиме на EUB да услуга во САД и Воздухот е-Пошта на поштенски услуги во други земји и од време на време тие ќе одлучат да имаат националните или регионалните поштенски штрајк. 10 Тркалото Fastener Клипови Што се Користат за : Mini Cooper ИМА ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ТИП НА КЛИПОТ се КОРИСТИ ТАКА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека СТЕ КУПУВАЊЕ на ОНА што ВИ ТРЕБА !!!!! ОВИЕ воопшто НЕ ОДГОВАРА на СИТЕ МОДЕЛИ - ПА ПРОВЕРЕТЕ ги ВАШИТЕ СТАРИ КЛИПОВИ ПРВО ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ТОА Е ОНИЕ ШТО ТРЕБА ПРЕД да ја КУПИТЕ Испорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата. Па ве молиме имајте на ум дека понекогаш може да има доцнење во вашата точка да бидат доставени до вас.

Главните својства

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
HAJP168164-10
Објектот Должина:
8inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
HastonSportsline
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
materail:
Пластични
EAN:
не се применува

Избор на купувачот