.

.

1 Парче Минималистички Стил Мода Кристал Beaded Anklet Жените Плажа, Боса Сандала Anklet Нога Синџир Накит Сребрена/Златна Боја

1 Парче Минималистички Стил Мода Кристал Beaded Anklet Жените Плажа, Боса Сандала Anklet Нога Синџир Накит Сребрена/Златна

DEN 72.00 DEN 84.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

99 /многу US $ 1.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.89 /парче
Моден Жени/Мажи Multilayers Кожа Заврши Нараквици Со Кристално 9 Бои Мулти Слоевите Кожа Прилагодливи Шарм Нараквици Подарок US$ 1.89 /парче
Моден Mens Нерѓосувачки Челик Хривнија Гума Ткаенината Алка Хривнија Мулти Бои Машки Силикони Нерѓосувачки Челик Хривнија За Мажи US$ 1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;
2.ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.Ако сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек.99 /многу US $ 8.09 /парче US $ 1.99 /парче US $ 7.99 /парче
Моден Мрежа Магнетни Двојно Нараквици Унисекс Mulit Бои Stardust Мрежа Двојно Пол Мажи/Жени Магнет Затворач Заврши Хривнија US$ 2.П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?
A : 1.Ако се чувствувам како што се недостаток на позитивни повратни информации и 5 бодови,pls не constact нас.99 /многу US $ 7.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.56 /парче
Нова Мода се Мажи/Жени од Нерѓосувачки Челик Хривнија Злато, Сребрена/Црна Силикони Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Подарок US$ 1.

Главните својства

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Број На Модел На:
BA0069/ja
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Бренд Име:
imixlot
Должина:
23cm
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Легура

Избор на купувачот