.

.

LCD Дигитален Breathalyzer Двоен Дисплеј Алкохол Здив Тестер Analyser со Часовникот

LCD Дигитален Breathalyzer Двоен Дисплеј Алкохол Здив Тестер Analyser со Часовникот

DEN 202.00 DEN 284.16

Износ
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : 1. Двоен LCD дигитален дисплеј 2. Брз одговор и да продолжи со 3. Дигитални алкохол тест со коишто се слушаат сигнализација 4. Автоматско исклучување 5. Во реално време и времето на алармот 6. Температура 7. одбројувањето часовникот 8. Донесе дигитален дисплеј резултати со буден глас 9. Материјал : ABS 10. Пакет : Боја кутија Спецификации : Сензор : напредно полупроводнички законот за оксид алкохол сензор опсег : 0.00% -0.19% BAC (0.0-1.9 g / l) Тест на точноста : 0.01% BAC (0.1 g / l) оперативни време : топло до : 10-15 s, одговор : Алкохол тестер употреба 2 x AAA алкална батерии (батерии не се вклучени), часовник употреба 1 x AG13 КОПЧЕТО ЌЕЛИЈА (батерии не се вклучени). димензија : 100x37x17mm Единица Пакет се Вклучени : 1 x Алкохол тестер 1 x англиски јазик прирачник 1 x Висат јаже 1 x Боја кутија

Главните својства

Бренд Име:
ANENG
Број На Модел На:
SK497021

Избор на купувачот