.

.

50Pcs Шила Studs Конус Footful Замена Чевли Шила за Спортски Работи Песна Чевли Тренери Screwback Gripper 8ММ

50Pcs Шила Studs Конус Footful Замена Чевли Шила за Спортски Работи Песна Чевли Тренери Screwback Gripper 8ММ

DEN 616.00 DEN 684.96

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис :
Бренд Нови
50 Pcs Замена Чевли Шила Работи
Објектот Специфики :
Материјал : Челик
Стил : Трчање, Крстот Обука
Модел : Цврсти
Димензија : Навој Дијаметар 5mm; Конец Висина 5mm; Скок на Висина 7mm
(1cm=0.39 Инчи)
Пакет Се Вклучени :
50 компјутери Шила
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.

Главните својства

Број На Модел На:
S5

Избор на купувачот