.

.

S-5XL 2018 Мажите ГД Зелена пурпурна тебе флеш розова лилјак ракав хип хоп бејзбол јакна перформанси грб пејач костими облека

S-5XL 2018 Мажите ГД Зелена пурпурна тебе флеш розова лилјак ракав хип хоп бејзбол јакна перформанси грб пејач

DEN 1999.00 DEN 2352.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме
.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
01
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лабава
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
ZHQUNHUU
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Мандарински Јака
Облека Должина:
Краток
Маскирани:
No
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Памук
Манжетната Стил:
Rib ракав
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден

Избор на купувачот