.

.

12Pcs/Пакет Бонбони Боја Идентификација Јаки Со бел за Миленичиња Куче, Мачка Куче Маче Најлон Мека домашни Миленици, Животните Јаки ID Идентификува

12Pcs/Пакет Бонбони Боја Идентификација Јаки Со бел за Миленичиња Куче, Мачка Куче Маче Најлон Мека домашни Миленици,

DEN 348.00 DEN 497.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Почитувани купувачи, Нашата продавница отвори На 1 Март 2018, ние сме подготвени 96pcs ЕУ Приклучоци како подарок. Оригиналната цена е $ 1.38. Секоја нарачка над $ 5 ,ќе биде дадена слободно, прв дојден, прв услужен . добредојдовте. Alllehappy Продавница 2018.3.1 12 Pcs/Многу Виножито Боја Прилагодлив Миленичиња Куче Куче Јака Отворено Ѕвони Ѕвоното Ѓердан Јака Опис на Производот име : Идентификација Јаки за Куче, Мачка Материјали : Најлон Ширина : 1cm Вкупна Должина 35 CM,Прилагодлив вратот обемот спектар 20-34cm Функција : Различни бои за различни домашни миленици, тоа е лесно да се разликуваат Повеќе родените Функција : Меки, Удобни, Со Бел Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. 2. Ве молиме овозможи 2-3cm разлики поради прирачник за мерење. Пакет Содржина 12pcs/пакет Прилагодливи Миленичиња Куче Куче Јака Производот Покажува

Главните својства

Големина:
S
Тип:
Кучиња
Шема:
Печати
Материјал:
Најлон
Функција:
Персоналните,Ѕвона
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
Alllehappy
Јака Тип:
Основни Јаки
Тип:
Јаки
SKU:
DX04
Мало Пакет:
No
Тежина:
100G
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
боја:
multicolor
Материјал:
Најлон
Име на производ:
Идентификација јаки за куче, мачка
Пакет Содржина:
12pcs Прилагодливи Миленичиња Куче Куче Јака
Функција:
Лесно да се разликуваат Повеќе родените

Избор на купувачот