.

.

Користи SIM Картичката Вадење на Пин Ракување со Игла За Ulefone Моќ 2 MTK6750T Octa Core 5.5 Инчен 1920x1080 Бесплатен Превозот

Користи SIM Картичката Вадење на Пин Ракување со Игла За Ulefone Моќ 2 MTK6750T Octa Core 5.5 Инчен 1920x1080

DEN 262.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.)
Пакет Се Вклучени :
1x Ulefone Моќ 2 SIM Картичка Вадење на Пин Ракување со Игла
Користи SIM Картичката Вадење на Пин Ракување со Игла За Ulefone Моќ 2 MTK6750 T Octa Core 5.
Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате. Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде. (компјутерско работење.(копче операција). Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ние ќе се реши тоа добро за вас.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните својства

боја:
sliver
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
Ulefone Моќ 2

Избор на купувачот