.

.

DHL Бесплатен Превозот 100pcs/многу Големо AC адаптер 9V 2A 2000mA 4.0 MM *1.7 ММ НОВИ ЗА DVD PLAYE ЕУ

DHL Бесплатен Превозот 100pcs/многу Големо AC адаптер 9V 2A 2000mA 4.0 MM *1.7 ММ НОВИ ЗА DVD PLAYE ЕУ

DEN 12767.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


DHL Бесплатен Превозот 50pcs/многу Големо AC адаптер 9 V 2 A 2000m A 4.0 MM *1.7 ММ НОВИ ЗА DVD PLAYE ЕУ Приклучок
Опис :
Текст : 110~240 V AC 50/60 HZ
Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 2 A 2 Pin ЕУ
Кабел должина на : 110 см
DC Плус Димензија : 4.0 mm * 1.7 мм
DC Plug Димензија :
4.0 mm X 1.7 мм .
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е вистинската големина која одговара на вашиот уред!!!
Пакување вклучувајќи
1x 9 V 2 A Адаптер (ЕУ)

Главните својства

боја:
BK
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
ПАКЕТИ YAN
Број На Модел На:
TNS 1202
Излезен Интерфејс:
4.0 mm*1.7 мм
Употреба:
Лаптоп
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачот