.

.

2 парчиња Нова Пред Право/Лево Abs Тркала Брзина Сензор За 01-08 Ford Mazda И Меркур YL8Z-2C205-AB YL8Z-2C205-АА YL8Z-2C204-AB

2 парчиња Нова Пред Право/Лево Abs Тркала Брзина Сензор За 01-08 Ford Mazda И Меркур YL8Z-2C205-AB YL8Z-2C205-АА

DEN 1917.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дел Уп Бр : ALS127 ALS1114 5 S6382 SU7892 BRAB123 YL8 Z2 C204 AB / YL8 Z-2 C204-AB EC024370 XH EF914370 XA EF914370 XB YL8 Z2 C205 AA / YL8 Z-2 C205-АА YL8 Z2 C205 AB / YL8 Z-2 C205-AB 5 S6652 ABS292 ALS181 SU8161 Авто Fitment Листа ; 2001-2008 ЗА FORD ИЗБЕГА 2001-2008 ЗА MAZDA ПОЧИТ 2005-2008 ГОДИНА ЗА ЖИВАТА МАРИНЕР
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Главните својства

Чувствителност:
YL8Z2C204AB / YL8Z2C205AB
Hysteresis:
5S6382 /5S6652
Мерен Опсег:
ABS238 / 5S6652
Резолуција:
ALS127 / ALS181
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Бренд Име:
ICIFAUTO
линеарна:
SU7892 / SU8161
Повторливост:
VSS72 / YL8Z2C205AA

Избор на купувачот