.

.

100pcs 1/2 инчи Пескарење Sandpaper Ракави, Со 2 Mandrels За Dremel Ротари Алатки Голем круг sandpaper

100pcs 1/2 инчи Пескарење Sandpaper Ракави, Со 2 Mandrels За Dremel Ротари Алатки Голем круг sandpaper

DEN 216.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


100pcs 1/2 инчи Пескарење Sandpaper Ракави, Со 2 Mandrels За Dremel Ротари Алатки Голем круг sandpaper
1.Функција : за полирање
2.Фиксна електрични мелење глава
3.15 mm надворешен дијаметар x12mm висина
4.Колку е поголем бројот, пофини sandpaper!

Главните својства

Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes
Употреба:
Полиран
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
/
Големина:
15mm outer diameter x12mm height
Абразивни Зрна Големини:
/

Избор на купувачот